ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК В ІНДІЇ

   Індія — унікальна та самобутня, її ніколи не переплутаєш з іншою країною. Щороку сотні тисяч туристів обирають тури в Індію, щоб ближче познайомитися з індійською культурою, духовно відновитися або ж просто відпочити.
   Варіантів відпочинку в Індії безліч: можна оселитися в казковому готелі на березі Індійського океану, а можна — вирушити в екскурсійну мандрівку країною. У будь-якому разі, який би варіант ви не обрали, відпочинок в Індії стане незабутньою пригодою.
   Наприклад, придбавши туристичний маршрут «Золотий трикутник», ви відвідаєте найвідоміші міста Індії, її культурні пам’ятки та на власні очі побачите одне з семи чудес світу — неперевершений Тадж Махал.
   Для туристів, які мріють про якісний відпочинок, ідеальним варіантом стане штат Гоа. Тут навіть в готелях практикують заняття йогою, медитації та аюрведичні SPA-процедури з використанням запаморочливих ароматів сандалу та пачулі.
   Якщо говорити про курорти — найреспектабельніші з них сконцентровані на Півдні Гоа. Тут хороші готелі в оточенні зелених пальм розташовані поряд з чистими пляжами й синього кольору океаном. Північне ж Гоа більш демократичне: порівняно нижчі ціни в готелях, безліч маленьких ресторанчиків, вечірок та яскравих фестивалів. У будь-якому разі, відпочинок на Гоа сподобається як любителям активного відпочинку, так і тим, хто цінує релакс на пляжі.
   Серед різноманіття готелів ви точно знайдете місце за власним смаком: максимально комфортний та класичний варіант, або ж екзотичний і незвичний, наприклад, плавучий готель чи арт-поселення. Головне: обов’язково завітайте на місцеві ринки. Тут вам вдасться знайти спеції, про які ви навіть не чули, спробувати екзотичні страви та придбати сувенірне сарі.
   Обирайте гарячі путівки в Індію за привабливими цінами та вже зараз вирушайте у яскравий світ індійських туристичних маршрутів.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!