ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК В ІНДОНЕЗІЇ

   Індонезії є чим здивувати навіть досвідченого туриста: екзотичні традиції острівних мешканців, ритуальні танці, численні храми та водні розваги в Індійському океані. Тут по-справжньому казкова та цікава відпустка вам забезпечена.
   Відпочинок в Індонезії точно сподобається тим, хто полюбляє адреналін. Наприклад, індонезійський острів Балі — ідеальне місце для найрізноманітніших водних активностей, особливо серфінгу. Спіймати свою океанську хвилю та поплавати з аквалангом разом із гігантськими скатами, сюди приїздять звідусіль.
   Відпочинок на Балі припаде до душі й прихильником більш спокійних розваг. Острів зачарує вас білосніжними пляжами, комфортабельними готелями в стилі еко, та найбільше мальовничими краєвидами: тут знайдете блакитні лагуни в оточенні зелених пальм, східчасті схили рисових плантацій, екзотичні дерева, квіти та різноманіття древніх храмів.
   Готельні меню тут, зазвичай, просто відмінні. Обов’язково спробуйте місцеву індонезійську кухню, відому своїми стравами з морепродуктів. А заради цікавості можна завітати на місцеві рибні ринки: там можна знайти королівські креветки, лобстери, або навіть морських коників — і обсмажити їх на грилі. Ціни на морепродукти вас приємно здивують.
   Тури на Балі — чудове рішення для тих, хто завжди мріяв про відпочинок як на рекламних постерах, а особливо якщо ви полюбляєте серфінг, смачну їжу та нічні клуби. На Балі їх, до речі, дуже багато — щоб дослідити усі заклади нічного життя острову, навряд чи вистачить однієї відпустки.
   Балі — не єдине популярне туристичне місце в країні. Тури в Індонезію часто обирають, наприклад, заради прекрасного острова Ява, з його величними храмами та гірськими верхівками. Проте в порівнянні з Балі, тут менш розвинена туристична інфраструктура.
   Якщо вже вирішили відпочити в Індонезії, краще за все обирайте гарячі путівки на Балі — заощаджуйте на відпустці та вирушайте в подорож найближчими рейсами.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!