ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК В ІЗРАЇЛІ

   В Ізраїлі кожен знайде для себе щось особливе. Адже саме тут, на Святій землі, можна оздоровити не лише тіло, але й душу.
   Паломницькі тури в Ізраїль з численними екскурсіями святими місцями будуть цікаві християнам. Тут панує атмосфера благодаті та релігійного трепету: пройтись стежками Назарету, якими колись ходив сам Христос; побувати в старовинних храмах Вифлиєму; на власні очі побачити священні води Йордану та загадати бажання біля Стіни плачу — воно точно здійсниться.
   Обов’язково відвідайте Єрусалим та Храм Гробу Господнього. Це місця з неймовірною енергетикою, де можна зарядитися позитивом та силою чи не на весь рік. Саме віра у дива приводить в Ізраїль сотні тисяч туристів та змушує повертатися сюди знову.
   Відпочинок в Ізраїлі стане у нагоді й тим, хто бажає покращити своє здоров’я та зовнішність. Для цього тут є все: розвинена медицина, цілюще Мертве море, корисні грязі та лікування водою. Щороку тисячі людей користуються послугами медичного туризму — Ізраїль відомий на весь світ центр передових розробок із одними з кращих у світі лікарів.
   Але тури в Ізраїль неймовірно популярні й серед тих, хто просто планує весело провести час. Таким туристам краще обирати комфортабельні готелі у місцях із насиченим нічним життям та відмінними барами. Вам підійдуть такі «волелюбні» міста як Модіін, Тель-Авів або Хайфа.
   До речі, про ізраїльську кухню. До їжі тут ставлення особливе: в Ізраїлі полюбляють та вміють смачно готувати. Різноманітні варіації хумуса, фалафелі, хрумкий бурекас — все це можна продегустувати не лише в дорогих ресторанах, але й просто неба. Культура вуличної їжі тут на високому рівні.
   Тож, не зволікайте. Ізраїль — неймовірна країна, яку хоча б один раз в житті має відвідати кожен. Така подорож стовідсотково запам’ятається вам та вашим рідним на все життя.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!