ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК В МЕКСИЦІ

   Що ви коли-небудь чули про Мексику? Кактусові плантації, текіла та сомбреро. Національна кухня дуже гостра та пристрасна, а місцеві — обов’язково співають «Бесаме мучо» під гітару.
   Та не всі українці знають, що відпочинок в Мексиці, особливо біля моря, користується неабиякою популярністю серед туристів зі всього світу. Мандрівників приваблюють не тільки широкі пляжі, але і незвичні для європейців ландшафти, екзотичні страви, смачна вулична їжа (різні бурріто, тако та тортільї) і, звісно, запальні мексиканські танці та карнавали.
   А ще ця країна багата на історичні місця — тут можна замовити пригодницькі екскурсії до загублених міст та мальовничих розвалин ацтеків. Саме у Мексиці зібрана найбільша колекція золотих прикрас та артефактів давніх індійців — справжнє Ельдорадо для мандрівників.
   Для пляжного відпочинку особливо відомою є набережна зона на півострові Юкатан. Курорти Канкун та Рів’єра Майя — це мальовнича витягнута у морі смуга, на якій знаходяться яскраво-зелені газони, стрункі пальми та білосніжні пляжі. Видовище, немов з мексиканського серіалу про життя заможних та знаменитих.
   Саме на півострові Юкатан розташовані загадкові піраміди племені майя та старовинне місто Коба. Діти будуть у захваті від пригодницьких краєвидів та історій про давні цивілізації. Тури в Мексику стануть справжнім відкриттям для усієї вашої родини.
   У сезон відпусток тут майже не лишається вільних номерів. Адже туристи зі всього світу просто обожнюють ці курорти. У місцевих готелях: басейни будь-якого розміру, ресторани, бари та веселі дискотеки. А навкруги — саме лише блакитно-смарагдове Карибське море.
   Завдяки послузі раннє бронювання Мексика ви зможете не хвилюватися за наявність номерів в найкращих готелях, та ще й заощадити на поїздці. Для цього бронюйте тур мінімум за декілька місяців до вильоту. Або знайдіть гарячі путівки в Мексику та прямо зараз відправляйтеся у відпустку, не відкладаючи задоволення.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!