ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК В США

   США — це країна величезних можливостей і грандіозного розвитку в усіх сферах, в тому числі й можливостей для мандрівників. Третя за величиною на карті світу країна, що займає половину континенту — від Тихого до Атлантичного океану, здатна здивувати навіть досвідчених туристів. Тут кожен мандрівник знайде розваги до смаку — відпочинок в США доступний для людей будь-якого віку.
   Подорожувати по США можна в кожний сезон, оскільки тут добре розвинена інфраструктура у всіх регіонах і особливо в туристичних зонах. Оформити туристичну візу на 10 років в США не так вже і важко, особливо якщо ви користуєтеся послугами надійного турагентства.
   Вибір видів відпочинку і місць для відвідування в Сполучених Штатах величезний. Якщо вас більше приваблюють екскурсійні тури в США, обирайте маршрут по найбільш відомим у світі пам'яткам. Це можуть бути одні з найбільших у світі Ніагарських водоспадів або рекордсмен — Гранд каньйон, пейзажі якого просто зачаровують. Також любителі природних пам'яток оцінять відомий у всьому світі парк Йеллоустоун площею 9 тис. кв. км з гірськими річками, лісами, гейзерами та діючим вулканом.
   Для любителів насиченого міського життя, всі дороги відкриті до найцікавіших туристичних міст: мрії-мегаполісу Нью-Йорку, столиці влади країни — Вашингтону, міста на пагорбах Сан-Франциско, зоряного Лос-Анджелеса, і найвідомішого у світі міста розкоші й веселощів — Лас-Вегасу.
   Крім екскурсійних турів, великою популярністю користуються і пляжні тури в США. Пляжний відпочинок в цій країні популярний завдяки наявності варіантів для будь-якого бюджету — від демократичних турів до відпочинку класу «люкс» в Маямі, Гаваях, Каліфорнії.
   Якщо ви відправляєтеся в поїздку з дітьми, обов'язково відвідайте Діснейленд в Орландо, парк Юніверсал Студіос в Каліфорнії, а також зоопарки Сан-Дієго — одні з найкращих у світі парків розваг для дітей.
   Підбирайте кращі пропозиції подорожей в США від Anex Tour у Львові і отримайте незабутні враження від країни американських мрій. До речі, тут у вас буде прекрасна можливість потренуватися в розмовній англійській.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!