Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Invalid Input

Наша компанія пропонує квитки на автобусні чартерні перевезення до Болгарії з багатьох міст України, а саме: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Коломию, Кам’янець-Подільський та інші міста…

Автобус в Болгарію курсує з 25 травня переважно щоденно і до 10 вересня. Замовити квитки на автобус в Болгарію можливо до наступних містечок/курортів: Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин, Варна, Обзор, Святий Влас, Єленіте, Сонячний Берег, Несебр, Равда, Поморіє та інші.

Автобусні перевезення до Болгарії здійснюється автобусами євро класу від 49 до 84 посадкових місць в залежності від маршруту і дня відправлення.

Важлива інформація:

  • час в дорозі автобуса до Болгарії становить 24-30 год, в залежності від проходження кордону та погодніх умов;
  • по маршруту автобус здійснює санітарні зупинки що 3,5 – 4 год.
  • в автобусі заборонено палити сигарети та розпивати алкогольні напої.
  • автобуси курсують на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення до/з Болгарії (про що буде попереджено пасажирів).
  • перевізник не несе відповідальності за документи пасажирів при проходженні кордону
  • в разі запізнення або не явки на рейс відповідальність несе пасажир, вартість не відшкодовується.

Необхідні документи:

  • діючий біометричний паспорт.
  • медичне страхування подорожуючих закордон на термін перебування.
  • для дітей до 16 років при подорожі з одним із батьків необхідно нотаріальний дозвіл на виїзд дитини закордон.

Вартість проїзду: 3150 грн. за 1 місце в дві сторони.
* Тариф діє на перебування на території Болгарії до 14 ночей.
* Вартість на перебування від 15 ночей і більше під запит.
* Вартість квитків в одну сторону тільки під запит.

Маршрут: Львів – Поморіє – Львів

(через Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці, а дальше в Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин і Єлена, Варна, Обзор, Святий Влас, Єленіте, Сонячний Берег, Несебр, Равда, Поморіє.) 

*Увага: автобус курсує на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення.

Відправлення з України:

Час

Львів

10:00

Івано-Франківськ

13:00

Коломия

13:45

Чернівці

15:50

Відправлення з Болгарії:

Час

Поморіє

12:00

Равда

12:15

Несебр

12:20

Сонячний Берег

12:45

Єленіте

13:05

Святий Влас

13:10

Обзор

13:40

Варна

14:50

Св. Констянтин і Єлена

15:20

Золоті Піски

15:30

Кранево

15:40

Албена

15:50

Балчик

16:00

Маршрут: Київ – Несебр – Київ

(через Житомир, Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці а дальше в Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин і Єлена, Варна, Обзор, Святий Влас, Сонячний Берег, Несебр.) 

*Увага: автобус курсує на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення.

Відправлення з України:

Час

Київ

07:00

Івано-Франківськ

09:30

Вінниця

11:00

Хмельницький

13:00

Кам’янець-Подільський

15:00

Чернівці

17:00

Відправлення з Болгарії:

Час

Несебр

11:00

Сонячний Берег

11:15

Святий Влас

11:30

Обзор

12:00

Варна

13:00

Св. Констянтин і Єлена

13:20

Золоті Піски

13:40

Кранево

13:50

Албена

14:00

Балчик

14:10

Маршрут: Рівне – Несебр – Рівне

(через Хмельницький, Чернівці а дальше в Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин і Єлена, Варна, Обзор, Святий Влас, Сонячний Берег, Несебр.) 

*Увага: автобус курсує на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення.

Відправлення з України:

Час

Рівне

10:00

Хмельницький

13:00

Чернівці

17:00

Відправлення з Болгарії:

Час

Несебр

11:00

Сонячний Берег

11:15

Святий Влас

11:30

Обзор

12:00

Варна

13:00

Св. Констянтин і Єлена

13:20

Золоті Піски

13:40

Кранево

13:50

Албена

14:00

Балчик

14:10

Наша компанія пропонує квитки на автобусні чартерні перевезення до Болгарії з багатьох міст України, а саме: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Коломию, Кам’янець-Подільський та інші міста…

Автобус в Болгарію курсує з 25 травня переважно щоденно і до 10 вересня. Замовити квитки на автобус в Болгарію можливо до наступних містечок/курортів: Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин, Варна, Обзор, Святий Влас, Єленіте, Сонячний Берег, Несебр, Равда, Поморіє та інші.

Автобусні перевезення до Болгарії здійснюється автобусами євро класу від 49 до 84 посадкових місць в залежності від маршруту і дня відправлення.

Важлива інформація:

  • час в дорозі автобуса до Болгарії становить 24-30 год, в залежності від проходження кордону та погодніх умов;
  • по маршруту автобус здійснює санітарні зупинки що 3,5 – 4 год.
  • в автобусі заборонено палити сигарети та розпивати алкогольні напої.
  • автобуси курсують на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення до/з Болгарії (про що буде попереджено пасажирів).
  • перевізник не несе відповідальності за документи пасажирів при проходженні кордону
  • в разі запізнення або не явки на рейс відповідальність несе пасажир, вартість не відшкодовується.

Необхідні документи:

  • діючий біометричний паспорт.
  • медичне страхування подорожуючих закордон на термін перебування.
  • для дітей до 16 років при подорожі з одним із батьків необхідно нотаріальний дозвіл на виїзд дитини закордон.

 

Вартість проїзду: 3150 грн. за 1 місце в дві сторони.
* Тариф діє на перебування на території Болгарії до 14 ночей.
* Вартість на перебування від 15 ночей і більше під запит.
* Вартість квитків в одну сторону тільки під запит.

Маршрут:
Львів – Поморіє – Львів

(через Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці, а дальше в Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин і Єлена, Варна, Обзор, Святий Влас, Єленіте, Сонячний Берег, Несебр, Равда, Поморіє.) 

*Увага: автобус курсує на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення.

Україна

Відправлення

Час

Львів

10:00

Івано-Франківськ

13:00

Коломия

13:45

Чернівці

15:50

Болгарія

Відправлення

Час

Поморіє

12:00

Равда

12:15

Несебр

12:20

Сонячний Берег

12:45

Єленіте

13:05

Святий Влас

13:10

Обзор

13:40

Варна

14:50

Св. Констянтин і Єлена

15:20

Золоті Піски

15:30

Кранево

15:40

Албена

15:50

Балчик

16:00

Маршрут:
Київ – Несебр – Київ

(через Житомир, Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці а дальше в Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин і Єлена, Варна, Обзор, Святий Влас, Сонячний Берег, Несебр.) 

*Увага: автобус курсує на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення.

Україна

Відправлення

Час

Київ

07:00

Івано-Франківськ

09:30

Вінниця

11:00

Хмельницький

13:00

Кам’янець-Подільський

15:00

Чернівці

17:00

Болгарія

Відправлення

Час

Несебр

11:00

Сонячний Берег

11:15

Святий Влас

11:30

Обзор

12:00

Варна

13:00

Св. Констянтин і Єлена

13:20

Золоті Піски

13:40

Кранево

13:50

Албена

14:00

Балчик

14:10

Маршрут:
Рівне – Несебр – Рівне

(через Хмельницький, Чернівці а дальше в Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Констянтин і Єлена, Варна, Обзор, Святий Влас, Сонячний Берег, Несебр.) 

*Увага: автобус курсує на чартерній основі, можлива зміна часу відправлення.

Україна

Відправлення

Час

Рівне

10:00

Хмельницький

13:00

Чернівці

17:00

Болгарія

Відправлення

Час

Несебр

11:00

Сонячний Берег

11:15

Святий Влас

11:30

Обзор

12:00

Варна

13:00

Св. Констянтин і Єлена

13:20

Золоті Піски

13:40

Кранево

13:50

Албена

14:00

Балчик

14:10