ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК НА КУБІ

   Куба — найвідоміший курорт початку XX століття. І хоч, після революції, країна надовго відмовилася від туризму та сильно змінилася — сьогодні острів Свободи впевнено повертає свої позиції одного з найвідоміших курортів світу.
   Відпочинок на Кубі запам’ятається вам своєю атмосферою гангстерських фільмів минулої епохи. Куба — ідеальне місце для костюмованих пам’ятних фотосесій та шикарних вечірок часів старого Голлівуду.
   А ще ця країна сподобається всій вашій родині. Малеча буде у захваті від пірнань з дельфінами, дорослі — від яскравих шоу-програм та чистих пляжів курорту Варадеро. До того ж, тут є готелі на будь-який смак: від бюджетних варіантів до шикарних апартаментів у світових мережевих готелях. Ще одна приємна новина: ціни на Кубі відносно демократичні.
   Для тих, хто схоче дізнатися про Кубу більше, пропонуємо відвідати екскурсії до столиці Гавани. Це місто вразить вас своїми вузькими вуличками та прекрасними маєтками, які перетворилися на гуртожитки; а готелями, котрі суворий час розмалював тріщинами. Архітектура колоніальних часів сусідить тут з ультрасучасними хмарочосами з бетону і скла, а саме місто дуже мальовниче.
   До того ж, неймовірної самобутності острову додають його мешканці: безтурботні та щасливі. Вдень тут обожнюють співи та танці прямо на вулиці, неначе в якомусь мюзиклі. А ввечері свої двері відкривають бари та кабаре.
   Тури на Кубу точно сподобаються туристам, які полюбляють романтику. Тут її вдосталь: антураж 20-х років минулого століття, шум Карибського моря на набережній, чуттєва музика, танці та найсмачніші у світі коктейлі. Зробіть забіг по найвідоміших барах країни, та познайомтеся із легендарним Мохіто з бару "Бодегіта", який просто обожнював Хемінгуей, або завітайте на Дайкірі у Флоредіту.
   Щоб зекономити на відпустці, обирайте гарячі путівки на Кубу і відправляйтеся у подорож вже зараз — мальовничі кубинські пейзажі й атмосфера вічного свята вже чекають на вас!

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!