ЦІКАВЕ ПРО ВІДПОЧИНОК В ДОМІНІКАНІ

   Дивилися фільм «Пірати Карибського моря»? Кадри зі стрічки з білосніжним піском, стрункими пальмами та неймовірної краси пейзажами: синьо-смарагдовим морем, яскравим сонцем та високим недосяжним небом — це реальні краєвиди. І знімали їх у Домініканській республіці.
   Якщо ви мрієте про курорт, від якого захоплює подих — вам неодмінно сюди. Романтична подорож або відпустка у комфортабельному готелі запам’ятаються вам на все життя. Тим паче, відпочинок в Домінікані підходить і для сімейної подорожі. Діти будуть у захваті від піратського корабля з фільму про Джека Горобця, який знаходиться біля острова Саона. Дорослі ж зможуть добряче відпочити на мальовничих пляжах та зайнятися підводним плаванням. Карибське море ідеально підходить для сноркелінгу та дайвингу.
   Кожен дайвер знайде тут розваги до смаку: пірнання до затонулих човнів, дослідження місцевих коралів і морських мешканців, та навіть пірнання у підводні печери. Підводний світ тут дуже різноманітний і цікавий: крім яскравих коралів та різнобарвних рибок, можна натрапити на різноманітні «скарби», що залишилися від затонулих човнів з різних часів.
   Якщо ви завжди мріяли побувати на острові Гаїті, найкращим рішенням буде обрати тури в Домінікану. Відправляйтеся в порт Ла Романа на Карибському морі та відпочиньте від буденності. Ла Романа — популярний з місцевих курортів. Але є й інші.
   Наприклад, район, який також знаходиться на острові Гаїті, але має вихід в Атлантичний океан. Найпопулярніший курорт Пунта Кана змусить вас відчути себе героєм якоїсь реклами про солодке життя. Відмінні готелі, тільки найчистіші пляжі та затишні ресторани — рівень комфорту тут дуже високий.
   Якщо ви готові відправитися на відпочинок уже зараз — обирайте гарячі путівки в Домінікану та економте на відпустці. Або ж плануйте дату завчасно та використайте раннє бронювання Домінікана, щоб заощадити на подорожі до -30%.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для Вас цікаві варіанти відпочинку!